Magnez Zobacz większe

Magnez

Nowy

Suplement diety.

Więcej szczegółów

13,50 zł

Magnez jest pierwiastkiem podstawowym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i prawidłowej syntezy białka. Pomaga w utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych poprzez korzystny wpływ na zdolność logicznego myślenia, uczenia się, koncentrację i uwagę. Preparat polecany osobom stosującym dietę odchudzającą, wysokotłuszczową lub wysokowapniową oraz spożywającym dużo kawy, herbaty i alkoholu. Pomocny dla pracujących w stresie, uczących się i aktywnych fizycznie. Wskazany dla przyjmujących antybiotyki i leki psychotropowe. Korzystne efekty stosowania ujawniają się po długotrwałym zażywaniu.Humavit® Magnez należy zażywać systematycznie. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących. Spożywać najlepiej wieczorem po posiłku.

1 opakowanie wystarcza na 2 TYGODNIE STOSOWANIA Dawkowanie: Jedną saszetkę preparatu rozpuścić w połowie szklanki letniej wody. Wypić jednorazowo po przygotowaniu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.