Na Stres Zobacz większe

Na Stres

Nowy

Suplement diety

Korzystnie wpływa na serce, układ sercowo-naczyniowy i układ oddechowy. Ożywia ciało.

Zalecane spożycie: 1 kapsułka, spożyć rano, popić wodą

Opakowanie: 30 kapsułek

1 opakowanie wystarcza na 1 miesiąc stosowania

Więcej szczegółów

17,00 zł

Produkt zawiera ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera Radix).

Witania przyczynia się do przywrócenia równowagi emocjonalnej i poprawy nastroju w okresach napięcia psychicznego. Wpływa na odprężenie psychiczne i fizyczne. Pomaga utrzymać sprawność fizyczną i umysłową w sytuacjach wyczerpania i utraty koncentracji. Korzystnie wpływa na serce, układ sercowo-naczyniowy i układ oddechowy.

Ożywia ciało. Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu (1 kapsułka): -ekstrakt z korzenia witanii ospałej: 500 mg - --% RDA (RDA – zalecane dzienne spożycie.)

Skład: ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera Radix)(10:1); celuloza mikrokrystaliczna (nośnik), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), karboksymetylopropyloceluloza (substancja glazurująca).

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Uwaga:

Produkt przeznaczony dla dorosłych. Nie zaleca się stosowania w ciąży i w okresie karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.