Humavit Erektim Total Zobacz większe

EREKTIM TOTAL

Nowy

STOP KOMPLEKSOM W SYPIALNI!

Więcej szczegółów

99,00 zł

Składniki produktu przyczyniają się do utrzymania prawidłowej pracy układu naczyniowego, moczowo-płciowego, nerwowego oraz hormonalnego - istotnych dla prawidłowej erekcji i optymalnej sprawności seksualnej. Substancje czynne zawarte w składnikach botanicznych produktu, minerały i witaminy: stymulują seksualnie; pomagają wywołać i utrzymać erekcję oraz wydolność seksualną; pomagają utrzymać prawidłowy poziom testosteronu, prawidłową ilość i parametry spermy; wspierają wydolność umysłową, optymalny nastrój; ograniczają zmęczenie; wspierają utrzymanie prawidłowej morfologii krwi i prawidłowe funkcjonowanie serca i tarczycy.

Opakowanie: 100 kapsułek. Zalecane spożycie: dwie kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Składniki: L-arginina, ekstrakt z epimedium wielokwiatowego, ekstrakt z jagód żeńszenia czerwonego, ekstrakt z withanii, ekstrakt z cistanche, ekstrakt z buzdyganka ziemnego, ekstrakt z peruwiańskiej maki, witamina B1 w formie chlorowodorku tiaminy, witamina B6 w formie chlorowodorku pirydoksyny, witamina B12 w formie metylokobalaminy, selen w formie selenianu sodu, cynk w formie cytrynianu cynku, witamina E w formie octanu DL-alfa tokoferylu.

Uwaga: Produkt przeznaczony dla dorosłych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O HUMAVIT EREKTIM TOTAL:

wejdź na stronę

erektim.pl

i poznaj tajemnicę jego działania.