Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Formy płatności:

  

1. Płatność przy odbiorze osobistym zamówienia w siedzibie firmy PPH Varia sp. z o.o. w Mikołowie, przy ul. Żwirki i Wigury 56 b w godzinach 10:00 – 15:00 . Jeśli będą chcieli Państwo odebrać przesyłkę w innym czasie, prosimy o kontakt z pracownikiem sklepu.

 

2. Za pobraniem – zapłata przy odbiorze przesyłki u listonosza.

 

3. Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje anulowane. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o takim fakcie pracownika sklepu, nr konta bankowego:

 

Śląski Bank Spółdzielczy "Silesia" ul. Kopernika 5  40-064 Katowice Nr konta: 74 8437 0002 0010 0137 1386 0008

 

4.Płatność online. Autoryzacji płatności online dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu umożliwiającego autoryzację transakcji.  

 

Ważne! Przesyłki opłacone przelewem lub przy pomocy płatności online są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego.