Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
HUMAVIT WITAMINA C + HUMAVIT POTAS + HUMAVIT WRAŻLIWOŚĆ NA INSULINĘ + HUMAVIT ZIELONY JĘCZMIEŃ W PROSZKU Zobacz większe

HUMAVIT WITAMINA C + HUMAVIT POTAS + HUMAVIT WRAŻLIWOŚĆ NA INSULINĘ + HUMAVIT ZIELONY JĘCZMIEŃ W PROSZKU

Nowy

Zestaw skład się z czterech produktów: HUMAVIT WITAMINA C, HUMAVIT POTAS, HUMAVIT WRAŻLIWOŚĆ NA INSULINĘ, HUMAVIT ZIELONY JĘCZMIEŃ W PROSZKU.

Więcej szczegółów

51,00 zł

Witamina C m.in. pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia, zwiększa przyswajanie żelaza.

Potas m.in. pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni.

Składniki HUMAVIT WRAŻLIWOŚĆ NA INSULINĘ m.in. przyczyniają się do zrównoważonego poziomu glukozy we krwi poprzez zachowanie wrażliwości na insulinę i metabolizmu węglowodanów, pomagają utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi.

Zielony jęczmień zawiera aminokwasy niewytwarzane w organizmie człowieka, witaminę E, witaminy z grupy B, składniki mineralne - magnez, wapń, potas, fosfor. Zielony jęczmień wzmacnia organizm, pomaga oczyścić organizm z toksyn, korzystnie wpływa na pracę układu pokarmowego. Może być pomocny w leczeniu nadwagi i otyłości, a także zrzucaniu zbędnych kalorii.