Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Morwa Essence Zobacz większe

Morwa Essence

Nowy

Trzymaj cukier w normie!

Więcej szczegółów

24,00 zł

Wielkość opakowania 100 kapsułek

Produkt zawiera standaryzowany ekstrakt z liści morwy białej. Liście morwy białej (Morus alba) zawierają substancje hamujące enzymy odpowiedzialne za rozkład węglowodanów do cukrów prostych co ogranicza ich przyswajanie przez organizm. Mechanizm ten ogranicza przyrost glukozy we krwi po posiłku. Morwa Biała może przyczyniać się do utrzymania zrównoważonego metabolizmu węglowodanów, poprzez ograniczenie wzrostu poziomu glukozy we krwi po posiłku oraz poprzez możliwość stymulacji wydzielania insuliny.

Opakowanie: 100 kapsułek. Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Zawartość składników aktywnych w dziennej porcji produktu: ekstrakt z liści morwy białej 1 kapsułka: 300 mg; 2 kapsułki: 600 mg.

Zawartość substancji fizjologicznie czynnych w dziennej porcji produktu: 6 mg 1-DNJ.

Uwaga: Produkt przeznaczony dla dorosłych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia. U osób stosujących terapię insulinową lub doustne leki hipoglikemizujące stosować po konsultacji z lekarzem.