Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Morwa forte Zobacz większe

Morwa Forte

Nowy

Trzymaj cukier w normie!

Więcej szczegółów

27,50 zł

27,50 zł

Produkt zawiera standaryzowany ekstrakt z liści morwy białej. Liście morwy białej (Morus alba) zawierają substancje hamujące enzymy odpowiedzialne za rozkład węglowodanów do cukrów prostych co ogranicza ich przyswajanie przez organizm. Mechanizm ten ogranicza przyrost glukozy we krwi po posiłku. Morwa Biała może przyczyniać się do utrzymania zrównoważonego metabolizmu węglowodanów, poprzez ograniczenie wzrostu poziomu glukozy we krwi po posiłku oraz poprzez możliwość stymulacji wydzielania insuliny.

Opakowanie: 150 kapsułek. Zalecane spożycie: trzy razy dziennie po dwie kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Zawartość składników aktywnych w dziennej porcji produktu: ekstrakt z liści morwy białej (1350 mg), zawartość iminicukru 1-DNJ: 13,5 mg.

Uwaga: Produkt przeznaczony dla dorosłych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia.