Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Multibłonnik Zobacz większe

Kwas Foliowy, B6, B12, E

Nowy

Suplement diety

Kwas foliowy jest potrzebny każdemu człowiekowi i wszystkim komórkom organizmu od poczęcia aż do śmierci.

Prawidłowy poziom kwasu foliowego w organizmie jest bardzo ważny dla kobiet, które planują zajść w ciążę, starają się o dziecko lub już w ciążę zaszły.

Więcej szczegółów

15,00 zł

Produkt zawiera kwas foliowy, witaminy B6, B12, witaminę E, owoc pomidora. Witaminy B6 i B12 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, zmniejszeniu uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina B6 wspiera prawidłowy metabolizm białka i glikenu. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, prawidłowej syntezy aminokwasów, produkcji krwi, utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, funkcjonowania układu odpornościowego, biorą udział w procesie podziału komórek.

Opakowanie: 60 tabletek.

Uwaga: Produkt przeznaczony dla dorosłych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia.