Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Skrzyp i Pokrzywa Zobacz większe

SKRZYP I POKRZYWA (250 tabl.)

Nowy

Na skórę, włosy, paznokcie i naczynia krwionośne.

Więcej szczegółów

12,50 zł

Wielkość opakowania 250 tabletek

Produkt zawiera drożdże piwowarskie oraz ekstrakty ze skrzypu polnego i pokrzywy. Krzem zawarty w skrzypie pomaga utrzymaniu dobrego stanu skóry, włosów i paznokci. Skrzyp przyczynia się również do utrzymania elastyczności, wytrzymałości i szczelności naczyń krwionośnych. Minerały i pierwiastki zawarte w pokrzywie pomagają w utrzymaniu dobrego stanu paznokci, włosów i kości. Pokrzywa pomaga utrzymać prawidłowe krążenie żylne kończyn dolnych (komfort podudzi).

Opakowanie: 250 tabletek. Zalecane spożycie: dwa razy dziennie po dwie tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. 

Składniki: ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt pokrzywy, drożdże piwowarskie, skrobia zeimniaczana (substancja wiążąca), fosforan triwapniowy (stabilizator).

Uwaga: Produkt przeznaczony dla dorosłych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia.